Megközelíthetőség

  • 7622 Pécs, Nyírfa u. 24.6
  • Tel.: 72 / 315-331
  • Fax.: 72 / 510-659

Az RG-Net Kft. munkáinak minőségét az MSZ EN ISO 9001:2009 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer szavatolja.

Gyors kapcsolat

Hirlevél

Állásajánlatok

Most induló számítástechnikai szerviz
munkatársakat keres

Szerviztechnikus

munkakörbe.

Laptop javítás és szervizelés területén jártas SZERVIZTECHNIKUST keresünk debreceni üzletünkbe!
Fontos, hogy legyen ezen a téren szerzett tapasztalatod!

Feladatkör:
- a szervizbe érkező laptopok személyes átvétele
- a szervizbe érkező laptopokkal kapcsolatos javítási munkák elvégzése
- adminisztráció

- ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárás:
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- alapfokú angol nyelvtudás (a külföldi vásárlókkal való kommunikációhoz szükséges szinten)

- pontos, precíz munkavégzés
- ügyfélközpontú gondolkodás

Előnyt jelent:

- ez irányú szakmai iskolai képzés
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- munkavégzés az ország egy stabil hátterű cégénél
- versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: Debrecen

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk az
szervizesallas.debrecen@gmail.com email címre.